SPOTKANIE OTWARTE BASTY!

25 października 2017 r.(środa), godz. 18:00, wstęp wolny
Piwnica Kany, pl. św. Piotra i Pawła 4/5, Szczecin

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaniami na rzecz zwierząt oraz promocją wegańskiego i ekologicznego stylu życia, na otwarte spotkanie Inicjatywy na Rzecz Zwierząt BASTA!

Z chęcią wysłuchamy waszych sugestii i pomysłów. Nieważne, ile masz lat i czy jesteś weganką lub weganinem – oczekujemy wszelkich osób, które chciałyby wraz z nami rozpocząć swoje nowe życie Aktywisty/ki!

Nasze formy aktywności są bardzo zróżnicowane – organizujemy stoiska informacyjne, demonstracje, happeningi, marsze, spotkania, pokazy filmów i warsztaty gotowania. Dokumentujemy sytuacje wykorzystywania zwierząt i publikujemy nagrania. Działamy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Antyfutro” i Koalicji „Cyrk Bez Zwierząt”, koordynujemy kampanię informacyjną „Nie chodzę do zoo”.

W centrum naszych działań zawsze jest dobro wszystkich żywych istot. Ażeby działać jeszcze więcej i skuteczniej, potrzebujemy pomocy. Jeżeli macie chęć, czas, zapał i energię, aby zmieniać z nami los zwierząt – poznajmy się w Piwnicy Kany.

BASTA! Inicjatywa na Rzecz Zwierząt

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/121092865319593