Animal Love Parade – 16 września – Poznań!!!
Ogólnopolska parada na rzecz praw i wyzwolenia zwierząt.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1229419863834558/

Od dwóch lat w Szczecinie BASTA! Inicjatywa na Rzecz Zwierząt organizowała ogólnopolskie demonstracje na rzecz praw i wyzwolenia zwierząt. W tym roku zmieniamy miejsce oraz formę. Koalicja organizacji pro-zwierzęcych zaprasza do Poznania na ANIMAL LOVE PARADE!

Wspólnie z Wami chcemy przejść ulicami Poznania w pozytywnej, kolorowej i przebieranej paradzie. Przy dźwiękach muzyki elektronicznej chcemy zwrócić uwagę na zwierzęta. Czy można mówić o trudnym temacie w taki sposób? Według nas TAK!

Zapraszamy obrończynie i obrońców zwierząt z całego kraju, aktywistki i aktywistów, osoby, które lubią koty, osoby które lubią psy, osoby, które lubią świnie,… wegetarian, wegan i osoby ograniczające mięso… każdego komu w jakiś sposób nie jest obojętny los zwierząt!

Gorąco zachęcamy do przebierania się za zwierzęta, smaczne owoce i warzywa, superbohaterów… Mogą być też inne wymyślne stroje w temacie np. pan czy pani TOFU 😉

Podczas parady będą rozdawane ulotki w temacie praw zwierząt oraz wegańskie przepisy! (Tym razem bez drastycznego przekazu.)

Zachęcamy do współtworzenia z nami tego wydarzenia – ważnego dla zwierząt oraz zjednoczenia ruchu prozwierzęcego w Polsce. Bądźmy tego dnia wspólnym głosem dla zwierząt!